سایت تب موسیقی

سایت تب موسیقی

اخبار
مصاحبه

عضویت در خبرنامه

ایمیل:

1978236.jpg

واکنش سخنگوی خانه موسیقی به حذف سالار عقیلی از جشنواره فجر

دبیر و سخنگوی خانه موسیقی به خبر حذف سالار عقیلی خواننده کنسرت گروه وزیری از سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر واکنش نشان داد.

داریوش پیرنیاکان دبیر و سخنگوی خانه موسیقی در بخشی از گفتگوی خود گفت: ما از جایگاه صنفی و هنری خانه موسیقی، موظفیم از حقوق همه هنرمندان و از منافع صنفی اعضا دفاع کنیم. امروز شنیده ایم که به دبیر جشنواره موسیقی فجر اعلام کرده اند آقای سالار عقیلی به دلیل حضور در یکی از شبکه های ماهواره ای نباید در این جشنواره شرکت کنند. البته اول باید این موضوع کاملا بررسی شود و بعد این تصمیمات گرفته شود. می توانستند وقتی آقای عقیلی از سفر برگشتند با ایشان صحبت کنند و بعد در این باره تصمیم گیری شود. اما امروز بدون هیچ صحبتی با آقای عقیلی حکمی صادر کرده اند که در جشنواره شرکت نکنند که این برای ما اصلا قابل قبول نیست و جای تعجب دارد. همینطور که آقای عقیلی در بسیاری از برنامه های موسیقی کشور، در تیتراژ سریال ها حضور داشته اند و در این راه بسیار زحمت کشیده است.

دبیر و سخنگوی خانه موسیقی در باره لغو برخی برنامه های موسیقی گفت: همیشه لغو کنسرت ها مورد اعتراض خانه موسیقی بوده و هست. حتی می شنویم آلبوم موسیقی وجود داشته که مجوز گرفته و پخش شده ولی جلوی مراسم معرفی و رونمایی آن را گرفته اند.

وی با اشاره به طرح محدودیت های اخیر برای رونمایی آلبوم ها در هیات مدیره خانه و بررسی راهکارهای حل و فصل این موضوع افزود: اخیرا برای آلبوم آقای حسین علیشاپور و خانم نگار خارکن هم همین اتفاق افتاد. این کار مجوز گرفته بنابراین کسی حق ندارد جلوی رونمایی کاری را بگیرد که قبلا مجوز رسمی دریافت کرده است.

منبع: مهر

برچسب ها :
علیشاپور
هنر
وزیر

زمان : ۶ بهمن ۱۳۹۴ ،ساعت ۸:۲۰ ق.ظ | 1666

بازگشت
ایجاد نظر جدید
نام
پست الکترونیک
وب سایت
توضیحات

جستجو: